Strict Standards: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl() should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /data/web/virtuals/19024/virtual/www/domains/hlh.cz/wp-content/themes/corpus2/functions.php on line 569
Reference | HLH-Divize výroba O.K., s.r.o.

Reference

 

Ocelové konstrukce se uplatňují ve všech oborech investiční činnosti. Jejich využití je výhodné z časového, ekonomického, provozního i ekologického hlediska.

Užití:
ocelové konstrukce
 hutních a průmyslových hal a provozů, chemických, strojírenských, textilních, sklářských a jiných provozů, ocelové konstrukce elektráren, kotelen a spaloven, zemědělských, sportovních, kulturních a společenských objektů, ocelové konstrukce výstavních pavilonů, obchodních center, autosalonů, servisů, provozních objektů, OK regálů a skladové OK, hangárů, velkokapacitních nebo automatizovaných garáží, benzinových čerpacích stanic a střešních nástaveb panelových domů.

Ukázky realizací HLH Divize výroba O.K.,s.r.o. :

Lávky ve filmovém ateliéru Barrandov

Doplňkové konstrukce zábradlí,  nástupních, obslužných plošin, a schodišť zábavních parků pro Holandskou
společnost Huisman

Další ocelové konstrukce

Ke specializaci ve výrobě trubkových O.K. palicím přístrojem na pálení průniků různých průměrů přikládáme několik příkladů: